Klasa A 2016/2017, grupa: Poznań III

Terminarz
rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 3
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20/2016-08-21
PROMIEŃ Opalenica 4 – 2 GMINY Grodzisk Wlkp. 16:00
TĘCZA Skrzynki 2 – 4 OBRA Zbąszyń 16:00
PATRIA Buk 5 – 0 NAP NOWY TOMYŚL 17:00
ORZEŁ Granowo 4 – 0 KORONA Bukowiec 15:00
LZS Wronczyn 4 – 2 1920 Mosina 17:00
WICHER Strzyżewo 2 – 0 SKRA Wielkopolska Otusz 16:00
KS Canarinhos Skórzewo 4 – 0 INTER Zdrój 16:30
Kolejka:
2 w dniach 2016-08-27/2016-08-31
GMINY Grodzisk Wlkp. 0 – 1 INTER Zdrój 11:00
SKRA Wielkopolska Otusz 0 – 5 KS Canarinhos Skórzewo 16:00
1920 Mosina 7 – 0 WICHER Strzyżewo 16:00
KORONA Bukowiec 2 – 3 LZS Wronczyn 15:00
PATRIA Buk 3-0 ORZEŁ Granowo 17:00
OBRA Zbąszyń 2 – 0 NAP NOWY TOMYŚL 17:00
PROMIEŃ Opalenica 4 – 1 TĘCZA Skrzynki 16:00
Kolejka:
3 w dniach 2016-09-03/2016-09-04
TĘCZA Skrzynki 3 – 1 GMINY Grodzisk Wlkp. 16:00
NAP NOWY TOMYŚL 1 – 0 PROMIEŃ Opalenica 15:00
ORZEŁ Granowo 1 – 1 OBRA Zbąszyń 15:00
LZS Wronczyn 1 – 6 PATRIA Buk 17:00
WICHER Strzyżewo 2 – 2 KORONA Bukowiec 16:00
KS Canarinhos Skórzewo 3 – 1 1920 Mosina 16:30
INTER Zdrój 3 – 1 SKRA Wielkopolska Otusz 16:00
Kolejka:
4 w dniach 2016-09-10/2016-09-11
GMINY Grodzisk Wlkp. 3 – 0 SKRA Wielkopolska Otusz 11:00
1920 Mosina 2 – 5 INTER Zdrój 16:00
KORONA Bukowiec 0 – 5 KS Canarinhos Skórzewo 15:00
PATRIA Buk 3 – 0 WICHER Strzyżewo 17:00
OBRA Zbąszyń 6 – 0 LZS Wronczyn 17:00
PROMIEŃ Opalenica 1 – 1 ORZEŁ Granowo 16:00
TĘCZA Skrzynki 2 – 1 NAP NOWY TOMYŚL 16:00
Kolejka:
5 w dniach 2016-09-17/2016-09-18
NAP NOWY TOMYŚL 2 – 0 GMINY Grodzisk Wlkp. 16:00
ORZEŁ Granowo 3 – 0 TĘCZA Skrzynki 15:00
LZS Wronczyn 4 – 2 PROMIEŃ Opalenica 16:00
WICHER Strzyżewo 1 – 3 OBRA Zbąszyń 16:00
KS Canarinhos Skórzewo 2 – 1 PATRIA Buk 16:00
INTER Zdrój 5 – 0 KORONA Bukowiec 16:00
SKRA Wielkopolska Otusz 2 – 5 1920 Mosina 16:00
Kolejka:
6 w dniach 2016-09-24/2016-09-25
GMINY Grodzisk Wlkp. 0 – 3 1920 Mosina 11:00
KORONA Bukowiec 1 – 0 SKRA Wielkopolska Otusz 15:00
PATRIA Buk 3 – 1 INTER Zdrój 16:00
OBRA Zbąszyń 3 – 1 KS Canarinhos Skórzewo 16:00
PROMIEŃ Opalenica 3 – 3 WICHER Strzyżewo 16:00
TĘCZA Skrzynki 6 – 2 LZS Wronczyn 16:00
NAP NOWY TOMYŚL 2 – 2 ORZEŁ Granowo 16:00
Kolejka:
7 w dniach 2016-10-01/2016-10-02
ORZEŁ Granowo 4 – 1 GMINY Grodzisk Wlkp. 15:00
LZS Wronczyn 3 – 2 NAP NOWY TOMYŚL 16:00
WICHER Strzyżewo 4 – 1 TĘCZA Skrzynki 16:00
KS Canarinhos Skórzewo 1 – 0 PROMIEŃ Opalenica 16:00
INTER Zdrój 0 – 1 OBRA Zbąszyń 16:00
SKRA Wielkopolska Otusz 1 – 1 PATRIA Buk 16:00
1920 Mosina 6 – 2 KORONA Bukowiec 16:00
Kolejka:
8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09
GMINY Grodzisk Wlkp. 2 – 2 KORONA Bukowiec 11:00
PATRIA Buk 4 – 2 1920 Mosina 16:00
OBRA Zbąszyń 7 – 0 SKRA Wielkopolska Otusz 16:00
PROMIEŃ Opalenica 1 – 0 INTER Zdrój 16:00
TĘCZA Skrzynki 1 – 1 KS Canarinhos Skórzewo 16:00
NAP NOWY TOMYŚL 5 – 3 WICHER Strzyżewo 16:00
ORZEŁ Granowo 2 – 2 LZS Wronczyn 15:00
Kolejka:
9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16
LZS Wronczyn 0 – 1 GMINY Grodzisk Wlkp. 15:00
WICHER Strzyżewo 0 – 2 ORZEŁ Granowo 15:00
KS Canarinhos Skórzewo 3 – 1 NAP NOWY TOMYŚL 15:30
INTER Zdrój 3 – 3 TĘCZA Skrzynki 15:00
SKRA Wielkopolska Otusz 1 – 6 PROMIEŃ Opalenica 15:00
1920 Mosina 1 – 2 OBRA Zbąszyń 15:00
KORONA Bukowiec 0 – 10 PATRIA Buk 15:00
Kolejka:
10 w dniach 2016-10-22/2016-10-23
GMINY Grodzisk Wlkp. 0 – 4 PATRIA Buk 11:00
OBRA Zbąszyń 0 – 0 KORONA Bukowiec 15:00
PROMIEŃ Opalenica 6 – 3 1920 Mosina 15:00
TĘCZA Skrzynki 5 – 2 SKRA Wielkopolska Otusz 15:00
NAP NOWY TOMYŚL 3 – 3 INTER Zdrój 11:00
ORZEŁ Granowo 3 – 1 KS Canarinhos Skórzewo 15:00
LZS Wronczyn 1 – 4 WICHER Strzyżewo 15:00
Kolejka:
11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30
WICHER Strzyżewo 2 – 1 GMINY Grodzisk Wlkp. 15:00
KS Canarinhos Skórzewo 4 – 0 LZS Wronczyn 15:00
INTER Zdrój 0 – 1 ORZEŁ Granowo 15:00
SKRA Wielkopolska Otusz 3 – 10 NAP NOWY TOMYŚL 15:00
1920 Mosina 6 – 2 TĘCZA Skrzynki 15:00
KORONA Bukowiec 1 – 1 PROMIEŃ Opalenica 14:00
PATRIA Buk 1 – 1 OBRA Zbąszyń 15:00
Kolejka:
12 w dniach 2016-11-05/2016-11-06
GMINY Grodzisk Wlkp.  –  OBRA Zbąszyń 11:00
PROMIEŃ Opalenica  –  PATRIA Buk 14:00
TĘCZA Skrzynki  –  KORONA Bukowiec 14:00
NAP NOWY TOMYŚL  –  1920 Mosina 14:00
ORZEŁ Granowo  –  SKRA Wielkopolska Otusz 14:00
LZS Wronczyn  –  INTER Zdrój 14:00
WICHER Strzyżewo  –  KS Canarinhos Skórzewo 14:00
Kolejka:
13 w dniach 2016-11-12/2016-11-13
KS Canarinhos Skórzewo  –  GMINY Grodzisk Wlkp. 13:30
INTER Zdrój  –  WICHER Strzyżewo 13:30
SKRA Wielkopolska Otusz  –  LZS Wronczyn 13:30
1920 Mosina  –  ORZEŁ Granowo 13:30
KORONA Bukowiec  –  NAP NOWY TOMYŚL 13:30
PATRIA Buk  –  TĘCZA Skrzynki 13:30
OBRA Zbąszyń  –  PROMIEŃ Opalenica 13:30